Nieuws

Betaalbaar wonen creëert meetbare impact | HEC Liège studie

Nieuws delen

Op 16 september hadden we tijdens de Investors Meeting van Vicinity het genoegen Marie Lambert (HEC Liège) te verwelkomen. Zij presenteerde haar onafhankelijke studie over de sociale impact van Vicinity, een primeur voor een Belgisch vastgoedfonds. Het doel: de positieve externaliteiten meten die door de portefeuille van Vicinity worden gegenereerd, met andere woorden alle meerwaarde voor huurders en de samenleving die niet in de huurprijzen verrekend zit.

De conclusies zijn duidelijk: dankzij sterke energieprestaties, gedeelde ruimtes en voordelige diensten voor huurders creëert Vicinity een geschatte sociale waarde van 226.000 € per jaar, of bijna 300 € per huurder.

Deze studie bevestigt de betekenis die wij aan onze activiteiten willen geven: wonen niet alleen betaalbaar en verantwoord maken, maar ook echt impactvol voor mensen en de samenleving.

HEC Impact Study Vicinity

nl_BENL